Zachodniopomorskie Towarzystwo Przyjaciół Dzieci

Dzieci są dla nas najważniejsze!
KRS 0000133561

Co słychać w naszych placówkach? #26

Wszyscy zapewne na wyjazdach dlatego dziś mamy trochę mniej naszych wiadomości. Mimo dużych upałów i deszczowej pogody nasi podopieczni zawsze znajdą fajne sposoby na wspólną zabawę. Dlatego, dziś możecie przeczytać o: nocowaniu PWD w Suchanówku, czerwcowych wspomnieniach PWD w Sulinie i zabawach na festynie PWD w Stargardzie ul. 11 listopada 22. 

Nocowanie Placówki Wsparcia Dziennego w Suchanówku

Z czwartku na piątek postanowiliśmy wraz z dziećmi spędzić noc w placówce! Było bardzo wesoło. Dzieci poszukiwały po okolicy ukrytego skarbu, rozwiązywały zadania i wykonywały ćwiczenia, aby krok po kroku dotrzeć do celu. Dumni poszukiwacze ze zdobytym łupem po powrocie do placówki mogli liczyć na smaczny posiłek. Rodzice przygotowali specjalnie dla naszych podopiecznych pyszną domową pizzę, która szybko znikała z talerzyków. Na koniec dnia odbył się seans filmowy. Obejrzeliśmy wspólnie dwie projekcje, animacyjną i przygodową. Następnego dnia dzieci wstały już o 7:00! Przygotowaliśmy razem śniadanie, posprzątaliśmy placówkę i może lekko niewyspani, ale szczęśliwi rozeszliśmy się do swoich domów. Była to fajna przygoda, którą na pewno jeszcze w te wakacje powtórzymy. – Anna Podolak, pedagog rodzinny oraz Wioletta Golec-Żurowska, wychowawca.

Placówka prowadzona w ramach projektu „w rodzinie siła” realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego


powrót

Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Zachodniopomorski Oddział Regionalny w Szczecinie

Al. Papieża Jana Pawła II 42/U9, 70-415 Szczecin
Telefon: 91 43 45 128
Numer konta: 62 1240 3813 1111 0000 4375 6621
napisz do nas
© Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Zachodniopomorski Oddział Regionalny w Szczecinie. Wykonanie: Strony internetowe Słupsk