Zachodniopomorskie Towarzystwo Przyjaciół Dzieci

Dzieci są dla nas najważniejsze!
KRS 0000133561

Termometry w ramach programu "Dobra Temperatura"

Ogromne podziękowania składamy dla Fundacja ZIKO dla Zdrowia, dzięki której około 100 naszych placówek w województwie zachodniopomorskim - przedszkoli i placówek wsparcia dziennego - otrzymało termometry ​​na podczerwień oraz materiały edukacyjne dotyczące pomiaru temperatury ciała. 
– Zdecydowaliśmy się na pomoc ogniskom i świetlicom TPD, ponieważ uważamy, że w tych trudnych czasach pandemii trzeba wspierać działalność takich placówek. To bardzo ważne, aby dzieci nie były pozbawione form pomocy środowiskowej, która jest im przecież bardzo potrzebna… – mówi Beata Kmieć, członek  zarządu Fundacji Ziko dla Zdrowia. Mamy nadzieję, ze przekazane przez naszą Fundacje termometry i materiały edukacyjne związane z pomiarem temperatury ciała przyczynią się do bezpieczeństwa podopiecznych i pedagogów Towarzystwa.

Termomentry dotarły już do naszego biura i sukcesywnie delegujemy je do naszych placówek. Dzięki temu możemy jeszcze bardziej dbać o bezpieczeństwo i zdrowie dzieci przybawjących pod naszą opieką i korzystających z naszych placówek 😊. Fundacja przekazała termometry do 300 placówek Towarzystwa Przyjaciół Dzieci na terenie całego kraju.

Jolanta Szklarska, sekretarz generalna Zarządu Głównego TPD potwierdziła, że termomentry i materiały edukacyjne to duże wsparcie dla placówek, które muszą radzić sobie w niecodziennej sytuacji.

– Towarzystwo Przyjaciół Dzieci dokłada wszelkich starań, aby w środowiskowych ogniskach wychowawczych i świetlicach, które prowadzimy w całej Polsce pomóc  dzieciom bezpiecznie przetrwać ten trudny czas, zrozumieć ograniczenia, dbać o zdrowie i mimo wszystko kreatywnie spędzać wolny czas – mówi. - Jesteśmy wdzięczni Fundacji Ziko dla Zdrowia, która swoim programem „Temperatura Dobra” wspiera realizację najważniejszego dla nas celu, jakim jest dobro dziecka.

Więcej na temat programu i działaniu fundacji przeczytacie na stronie:
https://www.zikodlazdrowia.org/

powrót

Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Zachodniopomorski Oddział Regionalny w Szczecinie

Al. Papieża Jana Pawła II 42/U9, 70-415 Szczecin
Telefon: 91 43 45 128
Numer konta: 62 1240 3813 1111 0000 4375 6621
napisz do nas
© Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Zachodniopomorski Oddział Regionalny w Szczecinie. Wykonanie: Strony internetowe Słupsk