Zachodniopomorskie Towarzystwo Przyjaciół Dzieci

Dzieci są dla nas najważniejsze!
KRS 0000133561

Aktualności

02.04.2021

Żegnaj marcu, witaj kwietniu!

Marzec okazał się bardzo aktywnym miesiącem. Wraz ze zmianą pogody nasze placówki nabrały nowej energii i ruszyły na podbój swoich światów! W dzisiejszej aktualizacji przeczytacie m.in. o dniu wody, wiosennym świętowaniu i testowaniu nowym smaków.

czytaj dalej
26.03.2021

Witaj Wiosno!

W marcu śnieżek sieje, czasem słonko grzeje. A jak u Was śnieg, słoneczko czy raczej deszcz? Mimo że pogoda w marcu zmienna to w naszych placówkach panuje tylko jedna atmosfera, Wiosenna!

czytaj dalej
19.03.2021

Dzień Kobiet, artystyczne dinozaury i wielkanocny jarmark

Za dwa dni czeka nas pierwszy Dzień Wiosny, a marzec dalej nie może się zdecydować co do pory roku. Nie wiem jak u was, ale w naszej okolicy właśnie spadł śnieg! Jednak naszym podopiecznym pogoda nie zepsuje żadnych planów. W środku czy na dworze, u nas nigdy nie jest nudno!

czytaj dalej
12.03.2021

Co słychać w naszych placówkach?

Jak co roku „pogoda w marcu jak w garncu”. Ciężko stwierdzić czy mamy jesień, zimę czy wiosnę za oknami. Mimo takiej szalonej pogody nasze Placówki Wsparcia Dziennego, które nie dawno wznowiły swoją pracę, łapią każdy promyk słońca i spędzają czas aktywnie. Dzisiaj oprócz przygód w naszych PWD dowiecie się również, jak bawią się nasze przedszkolaki z Chwarstnicy.

czytaj dalej
09.03.2021

Poranek z psychologiem. Jak wspierać proces adaptacji w żłobku i przedszkolu?

To już jutro 10.03 przeprowadzimy kolejne spotkanie z cyklu Poranek z psychologiem. Spotkanie odbędzie się online na Facebook Live o godzinie 12.00. Zapraszam serdecznie wszystkich zainteresowanych! A o czym tym razem będziemy rozmawiać?

czytaj dalej
05.03.2021

Projekt innowacyjny w skali kraju

Projekt "W rodzinie siła" to kontynuacja wcześniej wdrożonych przez TPD projektów wykorzystujących innowacyjne w skali kraju podejście wykorzystujące funkcje pedagoga rodzinnego i skutecznie przeciwdziałające umieszczaniu dzieci w pieczy zastępczej lub ich powrotu do rodzin biologicznych. czytaj dalej
26.02.2021

Ostatnie bale karnawałowe i "Kulinarne Bajki"

W zeszłym tygodniu zima straszyła nas śniegiem, natomiast w tym wiosna już zagląda za rogu.  Zapewne wiele z Was stęskniło się za słońcem i bezchmurnym niebem. Jednak  zanim ruszycie na popołudniowy spacer, zapraszamy do przeczytania dzisiejszego postu. A w nim nasze przedszkolaki z Sobiemyśla dalej balują a w Świnoujściu doczekaliśmy się pierwszy zdjęć potraw do konkursu „Kulinarne Bajki”.

 

czytaj dalej

Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Zachodniopomorski Oddział Regionalny w Szczecinie

Al. Papieża Jana Pawła II 42/U9, 70-415 Szczecin
Telefon: 91 43 45 128
Numer konta: 62 1240 3813 1111 0000 4375 6621
napisz do nas
© Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Zachodniopomorski Oddział Regionalny w Szczecinie. Wykonanie: Strony internetowe Słupsk